adipotex

Adipotex – moksliškai įrodytas veiksmingumas.

Vos po 30 dienų dėvėjimo po 8 valandas per dieną, ADIPOTEX suteiks stulbinamus rezultatus. Efektyviausių aktyviųjų ingredientų, bei novatoriško prigludimo sistema efektyviai kovoja su trimis pagrindinėmis problemomis, kurios sukelia celiulitą ir lokalizuotą nutukimą.

Kofeinas yra vienas iš efektyviausių žinomų natūralių lipolitinių medžiagų.

Retinolis ir vitaminas E stimuliuoja ir regeneruoja natūralų atraminį odos audinį, kuris yra būtinas, norint sumažinti kūno apimtis.

Alavijas yra labiausiai atsakingas už riebalinio audinio mikrocirkuliacijos gerinimą,taip pat  užtikrina aprūpinimą deguonimi, maistinėmis medžiagomis  ir skatina toksinų pasišalinimą iš organizmo.

Keramidai veikia, kaip cementas, padėdami tarpląsteliniams sąnariams.

Riebalų rūgštys suteikia maitinantį efektą. Saugo, glotnina, regeneruoja ir didina odos elastingumą.

Taip yra kovojama su trimis problemomis vienu metu. Adipotex yra produktas, kuris yra veiksmingas gydant celiulitą ir lokalizuotas riebalų sankaupas.

Kodėl verta rinktis ADIPOTEX

  • Dailina kūno formas
  • Stangrina odą
  • Pagerina limfodrenažinį procesą
  • Priglunda pagal kūno linijas
  • Leidžia odai kvėpuoti
  • Patogu dėvėti
  • Itin plonas audinys

Kaip tai veikia ?

  1. Nailono mikropluoštas novarel slim, jungia tūkstančius mikrokapsulių kiekviename siūlelyje.
  2. Esant audinio trinčiai su oda, mikrokapsulės skleidžia aktyviąsias medžiagas.

Aktyvių medžiagų įsiskverbimas mažina jūsų kūno linijas greitai ir lengvai.

Adipotex liekninantys drabužiai

Mūsų klientai / Our clients

Era Esthetic, SPA Vilnius Anykščiai, Masažo namai Plume, Laserstyle salonas, Salonas Laima Rygoje, Salonas Grožio valandėlė Joniškyje, Kosmetologija visiems, Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, Reabilitacijos centras Upa, Depiliacijų slonas Depexa, Thailand Sport & SPA, Kauno mokymo centras Modus, Klinika Eurovisit, Centro SPA Birštone, Beauty zone grožio salonas, Salonas Grožio stotelė, Klinika Gilės, Fizinės kultūros centras, Sanatorija Belorus, Lazdynų poliklinika, Glamour style grožio salonas, Amber Palace SPA, Bona Sforca grožio salonas, Klinika Narmeda, Rimos dienos SPA Kelmėje, Grožio salonas Tobulas grožis, Kosmetologijos ir masažo centras Tumae, Kosmetologijos kabinetas Norneda, Masažo namai, La Vie grožio salonas ir daugybė kitų...

Mes atstovaujame / We distribute

Lemi, ISO Benessere, Iodase, Star design (Italija), Mutliwell, Genin (Prancūzija), Termoslaud, Cremology, Adipotex (Ispanija), Profero cosmetics (Olandija), F Care system (Belgija)