Sorry, this entry is only available in Lithuanian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Radijo dažnio (angl. radio frequency thermolifting – RF)  termoliftingas neinvaziniam odos patempimui.

          skincare  Kalbant apie odos patempimo poreikį, turime omenyje odos su glėbimą, elastingumo praradimą. Tai yra visiškai natūralūs fiziologiniai procesai, kurie pasireiškia odai senstant. Šių problemų sprendimui siūlomos invazinės metodikos: plastinės operacijos ir mezoterapinės injekcijos. Chirurginio operacinio liftingo metu perteklinė oda tiesiog pašalinama, o likusi odos dalis „išsitempia“ ir tokiu būdu pasiekiamas raukšlių lyginimo efektas. Chirurginis metodas veikia mechaniškai, įtempia odą, bet neturi įtakos odos struktūros pakeitimams. Bet yra veiksminga fiziologinė metodika, kuri padeda pasiekti labai gerų rezultatų – tai radijo dažnio termoliftingo procedūros. Ši procedūra skatina odos struktūrinius pokyčius. Radijo dažnio termolifitingui naudojama aukšto dažnio kintama elektros srovė. 

            Radijo dažnio termoliftingo veikimo principas: tai audinių šildymas naudojant elektros srove. Kai elektrodai kontaktuoja su oda, elektros grandinė uždaroma. Kuo blogesnis audinių pralaidumas elektrai, tuo stipriau jie įkaitinami. Didžiausiu pralaidumu pasižymi audiniai, kuriuose yra mažiausiai vandens. Radijo dažnio termoliftingo taikinys yra kolageno skaidulos, kuriuose yra sąlyginai mažai vandens. Elektros srovė taip pat veikia dar „sausesnį“ paviršinį suragėjusios odos sluoksnį – jis gali būti ypač stipriai įkaitinamas, tad atsiranda nudegimų rizika. Būtent šiai problemai eliminuoti, naudojame drėkinančią terpę arba specialius gelius.

            Radijo dažnio termoliftingo aparatai būna monopoliariniai ir bipoliariniai. Monopoliarinių aparatų šilumos skvarba į poodinį sluoksnį yra giliausia. Šis aparatas yra su 2 antgaliais: vienas pasyvus elektrodas ir kitas aktyvus elektrodas procedūroms atlikti. Bipoliarinio aparato antgalis yra su dviem aktyviais elektrodais. Elektros srovė leidžiama tarp šių elektrodų, tai užtikrina tikslinį poveikį dermai. Multipoliariniai radijo dažnio aparatai priskiriami prie bipoliarinių, kadangi vienu metu veikia skirtingos elektrodų poros. Dar viena radijo dažnio termoliftingo rūšis – tai mikro adatinis, bet tai jau invazinė įranga.

            Kaip radijo dažnio termoliftingas veikia odą? Svarbiausias RF termoliftingo efektas yra audinių šildymas iki 43-43 °C. Nuo ilgalaikio kolageno skaidulų įkaitinimo įvyksta jų denatūracija ir jie susitraukia bei tampa storesni. Būtent aukšta temperatūra skatina kolageno skaidulas dalintis ir gaminti naujas dermos ląsteles. Radijo dažnio termoliftingas skatina kolageno ir elastino atsinaujinimą. RF termoliftingo procedūros suteikia neinvazinį odos dermos sluoksnio atjauninimo efektą, mažina odos suglėbimą, lygina odos reljefą. Pirminis efektas matomas iš karto po procedūros, ypač veido srityje, bet dar geresnis rezultatas pasiekiamas laikui bėgant. Atlikus savaitinių procedūrų kursą, pastebimas ilgalaikis rezultatas, kuris gali išlikti ilgą laiką. Kartais po procedūros atsiranda odos paraudimas ir nežymus patinimas, bet tai normali reakcija ir pakankamai greitai praeinantis reiškinys.

            rfzoneRadijo dažnio linftinguojanti technologija naudojama jau apie 20 metų. Tai maloni ir efektyvi neinvazinė procedūra odos problemoms spręsti: veido odos patempimas ir atjauninimas, „post-acne“ randelių gijimo skatinimas, veido ovalo formavimas, kūno odos stangrinimas, celiulito ir perteklinių riebalų mažinimui. Naudojant aukštos kokybės įrangą bei laikantys procedūrų protokolų pasiekiami ypač geri rezultatai. Dauguma naujoviškų Europos gamintojų aparatų turi laisvai pasirenkamas ir nustatytas skirtingų odos defektų šalinimui. Taip pat gamintojai siūlo kombinuotų metodikų aparatus, pvz. radijo dažnio termoliftingo su neinviazinės mezoterapijos ir spalvų terapijos funkcijomis. Papildomos funkcijos dar labiau pagerina procedūrų efektyvumą.

            Sudomino straipsnis? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujus straipsnius pirmieji.

Taip pat sekite naujienas FB paskyroje https://www.facebook.com/grozioverslui.lt/

Atsisiųsti straipsnį pdf formatu Grozio verslui, RF termolifting straipsnis

Mūsų klientai / Our clients

Era Esthetic, SPA Vilnius Anykščiai, Masažo namai Plume, Laserstyle salonas, Salonas Laima Rygoje, Salonas Grožio valandėlė Joniškyje, Kosmetologija visiems, Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, Reabilitacijos centras Upa, Depiliacijų slonas Depexa, Thailand Sport & SPA, Kauno mokymo centras Modus, Klinika Eurovisit, Centro SPA Birštone, Beauty zone grožio salonas, Salonas Grožio stotelė, Klinika Gilės, Fizinės kultūros centras, Sanatorija Belorus, Lazdynų poliklinika, Glamour style grožio salonas, Amber Palace SPA, Bona Sforca grožio salonas, Klinika Narmeda, Rimos dienos SPA Kelmėje, Grožio salonas Tobulas grožis, Kosmetologijos ir masažo centras Tumae, Kosmetologijos kabinetas Norneda, Masažo namai, La Vie grožio salonas ir daugybė kitų...

Mes atstovaujame / We distribute

Lemi, ISO Benessere, Iodase, Star design (Italija), Mutliwell, Genin (Prancūzija), Termoslaud, Cremology, Adipotex (Ispanija), Profero cosmetics (Olandija), F Care system (Belgija)