RF thermolifting – radijo dažnio termoliftingas

Radijo dažnio (angl. radio frequency thermolifting – RF)  termoliftingas neinvaziniam odos patempimui.

          skincare  Kalbant apie odos patempimo poreikį, turime omenyje odos su glėbimą, elastingumo praradimą. Tai yra visiškai natūralūs fiziologiniai procesai, kurie pasireiškia odai senstant. Šių problemų sprendimui siūlomos invazinės metodikos: plastinės operacijos ir mezoterapinės injekcijos. Chirurginio operacinio liftingo metu perteklinė oda tiesiog pašalinama, o likusi odos dalis „išsitempia“ ir tokiu būdu pasiekiamas raukšlių lyginimo efektas. Chirurginis metodas veikia mechaniškai, įtempia odą, bet neturi įtakos odos struktūros pakeitimams. Bet yra veiksminga fiziologinė metodika, kuri padeda pasiekti labai gerų rezultatų – tai radijo dažnio termoliftingo procedūros. Ši procedūra skatina odos struktūrinius pokyčius. Radijo dažnio termolifitingui naudojama aukšto dažnio kintama elektros srovė.  […]

Estetinės įrangos ir individualios kosmetikos sistemos Cremology pristatymas.

Pristatysime Termosalud (Ispanija) ir Multiwell (Prancūzija) aparatus: lipolitinis šaltas lazeris kūno apimčių mažinimui, radijo dažnio termolofitingas su neinvazine mezoterapija ir spalvų terapija kūno ir veido odos stangrinimui, vakuuminė terapija kūnui ir veidui, krioterapija kūno riebalų skaidymui, akustinį smūginė banga celiulito šalinumui.

Unikalus ir ypatingas muzikos, spalvų, šilumos ir amoaterapijos derinys – Vivaldi SPA terapijų stalas.

Išskirtinė naujiena Lietuvoje – individualios kosmetikos sistema Cremology. Personalizuotas veido kremas ir individualiai parenkamos salono veido odos priežiūros procedūros.

Dalyvvaukite pristatyme, įrangai bus taikomos specialios kainos ir bonusai.

Registracija inernetu

Registruokitės į seminarą.Revoliucija grožio pasaulyje! Cremology – individualios kosmetikos sistema

Pirmoji individualios kosmetikos sistema.

Skaitmeninė diagnostika + individuali formulė.

kreamas1Cremology yra nauja revoliucinė dermatokosmetinė koncepcija, paremta visišku produkto pritaikymu, kartu garantuojanti pačią tinkamiausią priežiūrą pagal kiekvieno asmens individualius poreikius, ir žinoma, užtikrinanti geriausius veido priežiūros rezultatus. Taigi, ši kosmetika yra sukurta spręsti individualias problemas: „ kosmetika „pasiūta pagal užsakymą Jūsų odai“. Norint išsiaiškinti kokia konkreti priežiūra reikalinga pagal kiekvienos odos poreikius, atliekama skaitmeninė diagnozė, naudojant profesionalų matavimo prietaisą, kuris įvertina jautrumo, drėgmės, elastingumo, riebumo lygį, porų dydį, paraudimus ir raukšlių gylį odoje. Remiantis gautais rezultatais ir naudojantis mūsų skaitmenine kosmetikos recepto išrašymo programine įranga, parenkama geriausia aktyviųjų ingredientų ir koncentratų kombinacija pagal nustatytą Jūsų odos problemą. O tai reiškia, kad kiekvienam asmeniui pagaminamas idealus veido kremas. Cremologyindividualaus veido kremo rinkinį sudaro bazinis kremas su 15 SPF ir keturios aktyviųjų medžiagų ampulės (trys aktyvūs ingredientai ir vienas koncentratas).

Cremology individualios kosmetikos sistema yra radikaliai inovacinė dermatokosmetinė koncepcija, sukurta remiantis naujųjų technologijų ir kosmetikos kombinacija. Iš viso turime 26 aktyvius ingredientus ir 6 koncentratus, su kuriais įmanoma sukurti apie 50,000 skirtingų kombinacijų, todėl mes galime garantuoti, kad bus sukuriamas individualus kremas, pagal kiekvieno asmens odos charakteristika ir nustatytus poreikius. Cremology individualaus veido kremo rinkinį sudaro bazinis kremas su 15 SPF ir keturios aktyviųjų medžiagų ampulės (trys aktyvūs ingredientai ir vienas koncentratas).

Mūsų klientai / Our clients

Era Esthetic, SPA Vilnius Anykščiai, Masažo namai Plume, Laserstyle salonas, Salonas Laima Rygoje, Salonas Grožio valandėlė Joniškyje, Kosmetologija visiems, Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, Reabilitacijos centras Upa, Depiliacijų slonas Depexa, Thailand Sport & SPA, Kauno mokymo centras Modus, Klinika Eurovisit, Centro SPA Birštone, Beauty zone grožio salonas, Salonas Grožio stotelė, Klinika Gilės, Fizinės kultūros centras, Sanatorija Belorus, Lazdynų poliklinika, Glamour style grožio salonas, Amber Palace SPA, Bona Sforca grožio salonas, Klinika Narmeda, Rimos dienos SPA Kelmėje, Grožio salonas Tobulas grožis, Kosmetologijos ir masažo centras Tumae, Kosmetologijos kabinetas Norneda, Masažo namai, La Vie grožio salonas ir daugybė kitų...

Mes atstovaujame / We distribute

Lemi, ISO Benessere, Iodase, Star design (Italija), Mutliwell, Genin (Prancūzija), Termoslaud, Cremology, Adipotex (Ispanija), Profero cosmetics (Olandija), F Care system (Belgija)